1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Duyuru Yine Kinlerini Kusmaya Devam Ediyorlar...

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında Şeriatu'l İslam tarafından paylaşıldı.

 1. Şeriatu'l İslam

  Şeriatu'l İslam İyi Bilinen Üye Üye

  Nureddin Yıldız Hocanın açıklamaları yine birilerini kudurttu anlaşılan.

  ***

  Erdoğan'ın Tepki Gösterdiği Nurettin Yıldız'dan Kadınlar İçin Skandal Yorum

  Skandal açıklamalara imza atan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da tepki gösterdiği Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, şimdi de kadınların kıyafetleri üzerine yaptığı yorumla gündeme geldi.

  Sosyal Doku Vakfı Başkanı Nurettin Yıldız, "6 yaşında çocukla evlenilebileceği" ve "asansörde halvet olabileceği" gibi skandal fetvalarına bir yenisini daha ekledi. Kadınlara kendine göre puan veren Yıldız, "Tesettürle para etmeye başlıyor" ifadelerini kullandı.

  "BİR TESETTÜRLE 90 PUANLIK KADIN OLUYOR"

  Nurettin Yıldız, "Kadın, bu Avrupalılar gibi çıplak gezinse 60-70 puanlık bir kadın, bir tesettürle 90 puanlık kadın oluyor, yani çekicilik, cazibe açısından… Çıplaklığı para etmiyor, etek giyse para etmiyor, tesettürle para etmeye başlıyor" dedi. İşte o skandal sözlerin videosu...

  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

  Öte yandan, "Kadınlar dayak yiyorlarsa şükretsinler" diyen Nurettin Yıldız'a Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tepki gelmişti. Kadınlara ve çocuklara yönelik şiddeti kınayan Erdoğan, bunun kültürümüzde bir yeri olmadığını söyleyerek, "Bazılarının dikkat çekmek için kavramları eğip, bükerek söyledikleri sözlerin hiçbir kıymeti harbiyesi yoktur" demişti.

  Kaynak: Haberler.com
 2. keşmiri

  keşmiri İyi Bilinen Üye Üye

  Bu medya hadis inkarcısı,kavmiyetçi hocaları el üstünde tutar hatta yanlış yapınca haber bile etmezler ama söz konusu ehli sünnet hocalar ise en büyük düşmanlıklarını gösterirler.Hedef Nurettin hoca değildir,ehli sünnettir
 3. Şamil Basayew

  Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Üye

  Bu aşağılık herifleri öyle bir cezalandırmak isterdim ki içten içe kendimi yiyorum Rabbim o gücü artık muvahhidlere versin.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş