1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında süleyman yaldir tarafından paylaşıldı.

1. süleyman yaldir

süleyman yaldir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

selamün aleyküm tüm islam tr dostlarina
    sizlerele tanismaktan dolayi cok memnun
    olucam umarim cok zevkli sohbetlerimiz olurda,
    bu sitenin bagi,lisi olurum
  2. zahir

zahir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

işallah süleyman hoşgeldin İslam-Tr alemine ;)
  3. Sema

Sema Islam-TR Üyesi Kullanıcı

S.a. arkadaslar bende yenilerdenim:)
  4. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

aleykum Selam cumleten herkes hos geldi
  5. KEMAL023

KEMAL023 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

:!: SELAMUN ALEYKUM TÜM GÖNÜL DOSTLARI BU SİTEYİ TESADÜFEN BULDUM.ASLINDA ARIYORDUM DİNİ BİR SİTE BURAYAYMIŞ NASİP.
    HERŞEY ÇOK GÜZEL YAZILAR VİDEOLAR RESİMLER YANLIZ BİR İTİRAZIM VAR BİR KONUDA.YA ARKADAŞLAR BÖYLE İSLAMİ BİR SİTEDE NEDEN KENDİNİZE ENGLISH İSİMLER TAKMIŞSINIZ ANLAYAMADIM.OYSA BİZİM BU KONULARI ELEŞTİRMEMİZ GEREKMEZMİYDİ.NE OLUR BANA GÜCENMEYİN HAKKINIZI HELAL EDİN.AMA HERKESİN ENGLİSH E YÖNELMESİ BİRAZ ANA YAPIYI TERK ETMEK OLMAZ MI BİZDE ÖZ BENLİGİMİZİ KAYBEDEREK UŞAK MI OLALIM DİGER MİLLETLERE...
  6. zahir

Kemal kardeşim aslında buna her konuda yabancılaşmamaya dikkat etmek gerekir ancak neyazıkki insanlar farklılık adına bu yöntemlere başvuruyor :(
  7. KEMAL023

KEMAL023 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

SLM ALEYKUM TEKRAR GÖNÜL DOSTLARI... :arrow:
    ZAHİR KARDEŞ ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.BEN ZATEN KİMSEYİ ELEŞTİRMEK VEYA YIPRATMAK İÇİN YAZMADIM AMA BUNU HERYERDE GÖRÜYORUM İNSANLAR ARTIK AHMET,ALİ,HASAN VB. KENDİ ÖZ İSMİNİ KULLANMAKTANSA ALEX,MİCHAEL,ANGEL HATTA BAZILARI XXXX ,YYYYY VB MATEMATİKSELMİDİR NEDİR ARTIK ACABA SINAV SİSTEMİMİ BİZE BU HALE GETİRDİ.ALLAH HEPİMİZİ ISLAH ETSİN.ALLAHA EMANET OLUN...
  8. durunur

durunur Islam-TR Üyesi Kullanıcı

selamun aleykum...
    eğer yanlış anlamazsanız bir soru sormak istiyorum zahir bey?
    bu siteyi oluşturan sizmisiniz?yazılarda çoğu yeni gelene hoşgeldin demişsiniz.....sadece merak....
  9. zahir

A.s. çok önemli değil kimin hazırladığı bence önemli olan amaca hizmet etmesi sitenin ancak önemli ise sizin için evet bu sitenin yapımcısı benim ...
  10. aydogdu

aydogdu Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ben yeniyim yasım 27 .1 haftadır buraya takılıyorum ARKADASLARADA TAVSİYE EDECEGİM
  11. zahir

Hoşgeldin Aydoğdu işallah hepimiz için faydalı bilgi alışverişleri olur burası...
  12. nurican

nurican Islam-TR Üyesi Kullanıcı

GÜNEŞ NEZAMAN DOĞACAK SEMA
  13. nirvane99

nirvane99 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ey "O"nun "GÜL"lerinin ve "BÜLBÜL" lerinin diyarı!...Bu muhabbet sofrası hepimizi rızıklandırsın,inşa-ALLAH...
  14. pinar918

pinar918 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

selam dostlar.hayırlı be yararlı mesajlarınızı bekliyorum.sevgiyle ve muhabbetle kalın
  15. roynald

roynald Islam-TR Üyesi Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşlerim.insan her zaman bir arayış için de dir. bizler de hakkı arıyanlardanız.inşallah bu ugurda bu davada hepimizin kardeş oldugu malum dur.işte islamı ogrenen ogreten ve yaşayanlardan olalım inşallah. allaha emanet olunuz.

asselamu aleiküm... :p
  16. crab58

crab58 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

bende yenıyım bırılerıyle tanısmak muhabbet etmek ıstemıstım ama kımseyle tanısamadım ınsallah tanısalım
  17. crab58

crab58 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

arkadaslar eskılerden ıcrat yok eger oralarda yasıyan varsa muhabbet edelım .bu aciz kulun cagrısına cevap*:=)
  18. islamix07

islamix07 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

herkese merhaba;

ben ali, Ankara'da öğrenciyim
  19. esin

esin Islam-TR Üyesi Kullanıcı

aleykum selam
  20. gezgin

gezgin Islam-TR Üyesi Kullanıcı

s.a
    yeni katıldım bu forma inşallah bi faydamız olur
    Allah a emanet olun