1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Tarikatlar Birbirine Girdi.

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında Coolumsu tarafından paylaşıldı.

1. Coolumsu

Coolumsu Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ahmet Mahmut Ünlü ile Fatih Nurullah birbirine girdi. Kendi Ehl-i Sünnet diyen şu iki tarikat ldierinde siz hiç Peygamber ahlakından kırıntı görebiliyor musunuz? Ben göremiyorum. :)

İki şahsın eskiden tepki çeken sözleri:

Fatih Nurullah: Elimi öpen cennete gidiyor.

Cübbeli Ahmet: Allah ete kemiğe büründü Mahmut Efendi oldu.

2. Coolumsu

Coolumsu Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bir yanda insansız araçlar üreten batı, bir yanda bizim konuştuğumuz konulara bak?

Bizi hep bu sahtekar adamlar geri bıraktı. Din perdesi altında aklımızla alay ettiler..

Kuran akledin dedikçe bunlar aklı kötülediler. Kuran her şeye Allah kudreti mutlak kadir ve egemendir dedikçe bunlar kendilerine paye çıkardılar..

Geldiğimiz nokta ortada işte..
    Şeyh olmuşlar ama insan olamamışlar..

Yazıklar olsun!..
  3. muhammet087

muhammet087 Islam-TR Üyesi Kullanıcı

insansız araç ürettin de sana bu sarıklılar mı engel oluyor,seninki tam solcuların bakış açısı videosunu attığın ahmet hakan denen adamda tarikatlara bidatlarından dolayı saldırmıyor İslam'ın şiarlarını kötülemek için yapıyor bunları
  4. Ebu Mervan

Ebu Mervan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aşşağılık kompleksinden kurtul abicim. Yazık olmasın sonra.
  5. Muhammed Taha

Muhammed Taha Allahu Ekber Kullanıcı

Abi siz her şeye yorum yapmak, her şey hakkında konuşmak zorunda mısınız?
  6. ŞÜHEDA

ŞÜHEDA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

onlar bid'at, küfür ve şirkleri ile Tewhid ehline saldırıyorlarsa bizde Kur'an ve Sünnet ile karşı çıkalım aksi halde hevamız ile saldırırsak onlardan bir farkımız olmayabilir.
  7. Ebu Emir

Ebu Emir Fe terabbasû innâ meakum muterabbisûn Kullanıcı

Adam kendi konusuna bile yorum yapmış
  8. f471h

f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Şurada en faydalı yorum bu olmuş.
  9. mefhum

mefhum Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Cemaate mensub olduklarını söyleyen insanlara hangi mahmutefendi diye soruyorum.. Başlarında duran adamın sıhhi durumununda etkisi ile düşülen acziyete rağmen rağbetin devam ettiğini görünce tasavvufta mertebe atladığımızı düşünür oldum.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş