1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Selam Değerli Insanlar..

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında Hacı M. tarafından paylaşıldı.

1. Hacı M.

Hacı M. Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamün Aleyküm gerçekten değerli insanlar... Ben Hacı Ali Müjdeci, Şanlıurfa Siverek'liyim, 25 yaşındayım, en fazla 63 yıllık dünya hayatı kendisine yetmeyen (30'u uykuyla geçiyor zaten. Kalan 33 yılda günde 3 öğün kebapta yesemde bu bana yetmiyor) sonsuzluğu Cenneti isteyen sade bir vatandaşım... Bayramınız Mübarek olsun.. İslamiyeti hakkıyla yaşayan insanları 2 yıldır Allah karşıma gerçek hayatta ve internet ortamında karşıma çıkardı (gerçekten Allah bu değerli insanları karşıma çıkardı, kendi kendime mümkün değildi bu yolu keşfetmek) Allah hepinizden razı olsun... Not: Face hesabım yok...
  2. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Âleykum selam we rahmetullah Siverekli Hacı Ali kardeşim;
    Sizin de bayramınız mubârak olsun, sitemize, aramıza hoş geldiniz, inşeAllah hayırlara vesile olursunuz.
  3. uKaB

uKaB Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Aleyküm selam ve rahmetullah hoşgeldiniz guzel kardesım sızınde bayramınız mubarek olsun
  4. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykumselam hoşgeldiniz
  5. Hacı M.

Hacı M. Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah razı olsun Müslümanlara karşı merhametli, iman etmesi mümkün olmayan kâfirlere karşı izzetli ve şiddetli olan değerli insanlar.. Hoş buldum..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş