Bismillah...


Selamların en güzeli,Allah'ın Resulü (s.a.v)'nün,onun temiz ailesinin,ashabının ve onu görmeden seven tüm Müslümanların üzerine olsun..


Allah söylediklerimizi ve söyleyeceklerimizi önce kendi kalbimize nakş etsin inşaallah.


Değerli kardeşlerim Şam sahasında üzüntüler ve sevinçler arka arkaya yaşanıyor. Fakat bizlere saha dışındaki kardeşlerimizden üzücü sözler ve konuşmalar intikal ediyor.


Ey Kardeşim sen zalimlerin,mücrimlerin,kafirlerin oyunlarının tükeneceğini sanıyorsan yanılıyorsun, yüzlerce imtihan içerisinde bu mübarek Cihad'ı yürütmek bilek istiyor, sabır istiyor.
Konuşarak varabileceğimiz noktalar tarihlerde sabittir. Üzüntünüz, üzüntümüzdür, dertleriniz derdimizdir.Allah'a yemin olsun ki şikayet ettiğiniz konulardan bizlerde şikayetçiyiz. Fakat ortada şuan ifsat olan birşey yok.


Mücahid kardeşleriniz ribat bölgelerini, cenk meydanlarını boşaltmış değillerdir, ve onların morale ihtiyaçları var ekmeğe,suya olan ihtiyaçları gibi.


Bizler ümmetiz, Musul'un Rakka'nın başına gelenler bizlerin başına gelmeden elinizi Mücahidlerin omuzlarına atın, elinizle dilinizle onları destekleyin.


Sahaya desteklerinizi arttırın.Şeyh Abdullah Azzam'ın dediği gibi "Madem ölüm bir defa gelecek oda neden Allah için olmasın." sözleri şiarınız olsun böylece sahaya kardeşlerinizin yanına akın edin.

Allah'a yemin ederim ki Ya ayağa kalkıp torunlarınıza buradaki büyük zaferinizi anlatırsınız, yada oturmaya devam edip erkekleri izlersiniz seçim sizin.


Tarih inancı, akidesi uğruna savaşan adamları yazar, oturanların ismini ise yağmurlar siler götürür.

“Şam ehli Allah’ın yeryüzündeki kırbacı (şiddetli azabı)dır, onlarla (kullarından) dilediği kimselerden dilediği gibi intikam alır. Şam ehlinin münafıklarına, Şam ehlinin müminlerine üstün gelmeleri haramdır. Onlar ancak kaygılı veya şiddetli bir gazap veya hüzünlü olarak öleceklerdir.”Allah'ın büyük vaadler ile verdiği Şam Cihad'ını elinizden almasından korkun!


-"Vay be aslanlar vardı daha düne kadar hemen 5 km ilerimizde Şehadet operasyonları yaparlardı,yeleklerini kuşanır kafirlerin içine dalardı o aslanlar, Şehadete koşarlardı ama onlardan hiç kimse kalmadı,şimdi O Mücahidlerin savunduğu dini satılık hocalar savunuyor,menhec,akide ifsat oldu,Tevhid'in aslanları ise yok göçtüler."
demeden amel etmeye bakın.


Zamanın Rabbi'nin sizlere bu sözleri söyletmemesi için dua edin.
Faziletli Şeyh Ebu Muhammed El Makdisi'nin de dediği gibi "Dinin ikamesi kitab ve kılıçladır."


“Andolsun ki biz peygamberlerimizi açık delillerle gönderdik ve insanların adaleti yerine getirmeleri için beraberlerinde kitabı ve mizanı indirdik. Biz demiri de indirdik ki onda büyük bir kuvvet ve insanlar için faydalar vardır. Bu, Allah’ın, dinine ve peygamberlerine görmeden yardım edenleri belirlemesi içindir. Şüphesiz Allah kuvvetlidir, daima üstündür.” (57 Hadid/25)


Nefretimiz son haddine geldi, kılıçların keskin tarafı kafirlerin boynu için bilendi, keskin olmayan tarafı ise hepimize rağmettir, onunla nasihat edilir, yumuşamaktan ve sertleşip haddi aşmaktan Allah'a sığınırım.


Aciz kardeşiniz Alkame/Bilâd-i Şam