1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Pkk Kâfirleri, Çeşitli Şehirlerde Sürüler Halinde Muslümalara Saldirıyor

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında furkan tarafından paylaşıldı.

1. furkan

furkan Islam-TR Üyesi Kullanıcı

şuan saldiri var dua edin inş pkk terör estiriyor yayın tc izliyor şuan
  2. Ebu Ubeyde bin Cerrah

Ebu Ubeyde bin Cerrah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah yardimcilari olsun..
  3. TekDinİslam

TekDinİslam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Takvahaberden haber atmak istemiyorum ama güncel olduğu için Adana'da olan kardeş varsa açıklamalarını bekliyoruz... Yardımcı olmak veya en azından duyurmak için burada konu açıyorum...

Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Küçükdikili beldesinde PKK destekçileri selefilerin evlerini ateşe verdi ve dükkanlarına molotof attı. Selefilerin sessiz kalacağını sanan PKK yoğun direnişle karşılaştı.

Olay bugün(6 Ekim) akşam saatlerinde meydana geldi.

Seyhan'ın Küçükdikili beldesinde 21:00 sularında PKK'nın şehir yapılanması YDG-H teröristleri selefi müslümanların evlerini ateşe verip dükkanlarına molotof attı.

Daha önce de bölgede bir selefiyi linç eden PKK, bu defa sert bir direnişle karşılaştı.

Takva Haber'e ulaşan haber kaynakları, bölgede silahlı çatışma çıktığını ve PKK'lıların küçük bir grup selefi tarafından tarumar edildiğini bildirdi.

Bölgedeki hareketlilik şu dakikalar itibariyle devam ediyor.

(Güncellenecek)

* Yeni bilgi: PKK'lıların sokak aralarına kaçtığı bildirildi.

* Yeni bilgi: PKK'lıların yaralılarını hastaneye kaldırdığı ve selefilerden yaralanan olmadığı belirtildi.

* Yeni bilgi: Silah ve havai fişek kullanan PKK'lılara silah ve sopalarla karşılık verildi.

* Yeni bilgi: 500 selefinin an itibariyle bölgede olduğu bildirildi. Müslümanlar konvoylar halinde PKK'lılarla karşılaşmak için Küçükdikili'ye akın ediyor.

* Yeni bilgi: Çevik kuvvet olay başlattıktan 2 saat sonra bölgede barikat kurdu. İlk dakikalarda aranan polisin "kendi başınızın çaresine bakın" dediği iddia ediliyor.

* Yeni bilgi: Çevik kuvvetin gelmesiyle birlikte, beldede çoğunlukta olan PKK sempatizanları tekrar bir araya geldi.

* Yeni bilgi: Molotoflarla yakılan 3 dükkandaki yangın söndürüldü. Bölgedeki halkta terör örgütü PKK'ya tepki gösteriyor.

* Yeni bilgi: Çevik kuvvet olay yerine barikat kurdu. Gruplar dağılmamakta ısrarcı.

* Yeni bilgi: Diğer bölgelerden konvoylar halinde beldeye intikal eden selefilerin sayısı bine yaklaştı. İddilara göre PKK'lılar destekçi toplamaya çalışıyor.

* Yeni bilgi: Olay mahaline tomaların geldiği ve 4 yaralı PKK'lının hastanedeki tedavisinin sürdüğü bildiriliyor.

* Yeni bilgi: Olaylar Seyhan'ın merkezine de sıçradı. Seyhan'ın Gülbahçesi mahallesi ve Kıbrıs caddesinde toplanan PKK'lılar Selefilerden tarafından dövüldü.
  4. furkan

haber dogru ahi muslumlara saldiri var bazi mah çatişma var şuan duaaaaaaaaaa
  5. furkan

adana da muslumların evi yakıldı şuan tc seyirci
  6. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

Arkadaslar sadece Adana degil diyarbakirda öyle, savas alani gibi...

Kobani düsünce iceriden saldirmaya basladilar. Rabbim müslümanlara yardim etsin, bu illerde yasayan arkadaslariniz varsa uzaktaysaniz uyarin yakindaysaniz destek cikin Allah icin müslümanlara.
  7. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

hic bir tv canli yayinda göstemiyor sanki yok gibi.
  8. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

ALLAH kafirleri kahru perişan eylesin amin
  9. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

t.c gibi tilki görmedim her türlü işine geliyor
  10. Ebu Ubeyde bin Cerrah

Ebu Ubeyde bin Cerrah Islam-TR Üyesi Kullanıcı

SC20141006-225422-1.jpg
  11. farkındayız

farkındayız Islam-TR Üyesi Kullanıcı

adanada 1000 kişiye çıkmış selefiler deniyor. PKK lılar tartaklanıp dağıtılmış.
    İstanbulda sokaklarda örgütlenmeler var.
    Twiterdan takip ediyorum.

Kuyrukları kesilince oraya buraya saldırıyorlar. Direk hedefleri islam.

Adana

istanbul
  12. TekDinİslam

TekDinİslam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Suphan Allah Allah'ım yok et bunları yok et...
  13. Kozsoy

Kozsoy Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tayyipten aldıkları destekle hepten azdılar. Allah sonunu hayretsin bu gidişatın amin ...
  14. farkındayız

farkındayız Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bikaç twit

esenyurt alev alev yaniyor banka sub iett otobusleri marketler

an itibariyle diyarbakırda silah sesleri yükseliyor hayır ola inşeAllah
    Diyarbakirda bu gece çatışma olmayan cadde çok az.

Şu an resmen pkklı kafir sürüsü doğu illerinde sokak sokak ehli tevhidin evlerine saldırıyor, cemaatlere ateş açıyorlar.
  15. millatu_ibrahim

millatu_ibrahim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allah müslümanların yardımcısıdır. Dua edin kardeşler. Namussuz pkk köpekleri kuduz olmuş etrafa saldırıyor yine.
  16. ehli yemin

ehli yemin Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Evet diyarbakirda var canli sahidim suan silahlar patliyor muslumanlar hedefte
  17. Kozsoy

Kozsoy Islam-TR Üyesi Kullanıcı

18. ehli yemin

Evet gostermiyorlar susuyorlar tc ates cemberinin icindeyiz ve cember daraliyor ve bunu biliyorum ki zaman dirilis zamani
  19. ehli yemin

Kardesler dua edin . Allah tum muslumanlara yardim etsin imanve sebat versin ...
  20. millatu_ibrahim

millatu_ibrahim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Adana,))
    Benim orda çok cesur kardeşlerim var. Bine yakın.

PKK'lıların görmeye korktuğu. Kıbrıs caddesinde olaylar devam ediyor diye haber aldım. Küçükdikilide de çok kardeş var. Allah swt o kardeşlerimin destekçisidir.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş