1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Duyuru Peygamberler Katili, Lânetlenmiş Yahudi Israil Ürünleri

Konu, 'İslami Boykot' kısmında ABDULHAK tarafından paylaşıldı.

1. İbn Muhammed

İbn Muhammed الله اكبر و العزة الله Kullanıcı

Yakınlarında Gimdes Halal Dünya marketi olan varsa ordan alışveriş yapın ahkiler. Benim yakınımda yok olsa ordan alacağım.
  2. AbdulFettah

AbdulFettah 94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul. Forum Yöneticisi

Akhi internetten sipariş verebilirsin :)
    http://www.onlinehelal.com/
  3. İbn Muhammed

@Hüseyin Atmaca ahki gimdes o sitedeki ürünlerle ilgili bir açıklama yapmıştı, hala sitesinde duruyor mu bilmiyorum. ismimizi kullanıyorlar diyorlardı. O yüzden uzak duruyorum.
  4. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Kafeinsiz kola mı Var?
  5. İbn Muhammed

Ayrıca mis gibi ayran varken niye kola :)
  6. AbdulFettah

AbdulFettah 94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul. Forum Yöneticisi

@Abdulmuizz Fida Etil Alkolsüz var abi( ülker cola turka) üstünde öyle yazıyor, ama kafeinsiz mi onu bilmiyorum, ben yine de uzak duruyorum.
    Akhi ama gimdesin helal sertifikası verdiği ürünleri herhangi bir yerlerden alabilirsin, onlinehelal'den sorun olmaz diye düşünüyorum, benim bir arkadaşım oradan almıştı bi sorun çıkmadı üstelik belli bir ücretten sonra kargo ücreti almıyorlarmış.
  7. Seyyid Talha bin Asım

Seyyid Talha bin Asım Sen neden korkuyorsun ölmek varken kaderde?!. Banned Kullanıcı

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir nasibi olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da ondan bir payı olur. Allah her şeyin karşılığını vericidir. (Nisâ Suresi, 85)

Ben yaklaşık üç yıldır -/olacak İnşeallah- gayrimüslim -itrail, abd(al) vesaire- ürünleri tüketmiyorum, ürettikleri malları almamaya gayret gösteriyorum. Bu küffarların ürünlerini tüketen, mallarını alanlan Müslümanlarında tez elden ya ıslah olmalarını ya da geberip gitmelerini niyaz ediyorum. Cepheye gitmeyen, cepheye gidenleri radikal/terörist gören şeref ve iman yoksunu -çoğunun- adı Müslüman olanlara sesleniyorum çoğu zaman: "Bari cepheye gitmeye şişirdiğiniz heva ve hevesiniz müsahede etmiyor, o halde bari gayrimüslim ürünleriyle ziftlenmeyin -yemeyin-, gayrimüslüm mallarını almayın". Ben bu konunun çok yıllar üzerinde durdum her Müslümanın durması gerektiği gibi -İnşeallah-.

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته
  8. Cundullah el-Kürdî

Cundullah el-Kürdî Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ve Aleyküm Selam ve Rahmetullahi ve Berekatû
  9. Elyesa Abdurrahman

Elyesa Abdurrahman "Hüküm ancak Allah'ındır..." En'am 57 Kullanıcı

Boykota devam insaAllah ! Güncel !
  10. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

sanki güncel
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş