1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kardeşler Kitap Tavsiyesi Önemli

Konu, 'Kitap Tavsiyeleri' kısmında Garib Muslim tarafından paylaşıldı.

1. Garib Muslim

Garib Muslim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Allahın selamı mümin kardeşlerim Kardeşlerim üzerine olsun..
    Vatan millet bayrak sevgisi ile büyümüş bunu dinden sayan bazı insanlara davet amaçlı Tevhidi kitapları alacağım,genel manada bazı kitapları kararlaştırdım,yalnız direkt bu konuları ele alıp bunların şirk küfür adetleri olduğunu en güzel biçimde anlatan tarzda kitaplara ihtiyacım var Kemalist,ülkücü insanlara tevhid kitapları vereceğim ama bu özellikle bu saydığım putları bir bir ele alan ve onlara bunların şirk olduğunu günümüz diliyle anlatan varsa bana tavsiye edebileceğiniz kitaplar bekliyorum Kardeşler
  2. TUVEYLİB

TUVEYLİB Islam-TR Üyesi Kullanıcı

LAİLAHE İLLAH NE DEMEK BİLİYORMUSUN?(NEDA YAYINEVİ)

KELİME- TEVHDİN ANLAM VE ŞARTLARI (NEDA YAYIN EVİ)

NİÇİN YARATILDIN? NASIL MUVAHHİD OLABİLİRSİN? (POLEN)

İSTİSMAR EDİLEN KAVRAMLAR (ALAEDDİN PALEVİ)

DEMOKRASİ BİR DİNDİR. (ŞEHADET YAYINLARI)
  3. MuratKARADEMİR

MuratKARADEMİR Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardeşim kıtap vericeğine üslüplü çekilde anlatsan daha hayırlıdır anlatamadığın yerlerde ise ilim ehline başvurup onun sohpetlerine ve aklına takılan sorular soru cevap şeklinde yöneltirse daha hayırlı olucagını tavsiye ediyorum kitap tavsiye istıyorsa
    KURANI KERİM OKUSUN YETER İBNİ KESİR TEFSİRİ TABERİ TEFSİRİ GENÇLER İÇİN KURAN KERİM TEFSİRİ MECDİ FETHİ ES SEYYİD İBNİ TEYMMİYE TEFSİRİ
  4. bahar rehab

bahar rehab nefs ne kötü şey. Kullanıcı

Hakikat Kitabevinden çıkan İslam Ahlakı adlı kitabı okuyunuz ve okutunuz kardeşim, çok fayda sağlar.
  5. Garib Muslim

Garib Muslim Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardeşlerim tavsiyeleriniz için sağolun meramımı anlayan başka kardeşlerim varsa tavsiyede bulunabilir
  6. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

7. ŞÜHEDA

ŞÜHEDA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamu aleykum kardeşlerim abilerim bu kitaplar hakkında bilgisi olan var mı hakikat yayınevi.

IMG_20180324_004211.jpg
  8. Cuheyman

Cuheyman Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Resme uzaktan bakınca direk hakikat yayınları dedim ve onlar çıktı :)) Her 5 insandan 4 kişinin evinde ALLAHUALEM bu kitaplar vardır. İngiliz casuslarının itiraflarını biraz okudum o kadar yalan ve saçma sapan şeylerle dolu olduğu için kitabı attım sonra. Bence bu kitapların içerisinde hakka dair fazla şey olsaydı tağutlar ve yardakçıları bu kitapları yasaklatirlardi.. Tavsiye etmem vakit israfı derim .
  9. Nurcu Genç

Nurcu Genç Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Risalei Nur külliyatından Asayı Musayı tavsiye ederim
  10. ŞÜHEDA

Allah razı olsun abi.
  11. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Muvahhidlerin kitablarının tavsiyesi istenmiş, kabirden yardım isteyen, ebced, cifr yapan sapıklar forumda reklam edilmiyor!
  12. Abdulmuizz Fida

Abdulmuizz Fida فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ Yetkili Kişi Site Admin

Sapıklıkta flama başıdır.
    Muvahhidlerin düşmanı, muşriklerin ilk göz ağrısı olan kitab cami önlerinde bedava ya da 1 lira karşılığında insanları saptırmak için hangi güçler tarafından finanse edildiği meçhuldur!
  13. Abdullah el Hanbeli

Abdullah el Hanbeli Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Eşref Yılmaz'ın ''Tekfir Meselesi Üzerine Mülahazalar'' kitabını almayı düşünüyorum.

Bir de Mehmet Nuri Bulgan'ın ''İslam İtikat Esasları Üzerine Mülahazalar'' kitabını almayı düşünüyorum.

Tavsiye edenler var mı?
  14. musafir

musafir Islam-TR Üyesi Kullanıcı

ahicim taberi tefsiri yeni başlayan biri için ağır olabilir.
  15. Alketa

Alketa Kim var imiş biz burada yoğ iken. Kullanıcı

Dıştan baksan yeşil türbe
    İçine baksan estağfurullah tövbe
  16. Muvahide.ozlem

Muvahide.ozlem حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ Kullanıcı

17. ŞÜHEDA

Cezekellahu xayr abim aynen dediğin gibi abi ev arkadaşı bir iki tane getirmiş dedim nerden aldın dedi bedava dağıtıyorlardı. Allah müslümanları sapıklıktan korusun.
  18. EbuMuaz02

EbuMuaz02 İlim_talebesi_27 Kullanıcı

Asım Uysal ın tam isteğinize uygun 2 kitabı var.. Bir de Şahımerdan Sarı hoca'nın bir kitabı.. mutlaka tavsiye ederim.. Cahil halkın anlayacağı sade bir dil ve basit misallerle çok güzel anlatmış TEVHİDİ ve coğrafyamızdaki şirk düzenini..

1.)Kelime-i Tevhid'e Nasıl İnanmalıyız?
    [ Asım Uysal ]

2.)Kelime-i Tevhid Uğrunda
    Peygamberimize ve Ashabına Yapılan İşkenceler

[ Asım Uysal ]

3.) Kelime-i Tevhid ve Manası
    [ Şahımerdan Sarı]
  19. ::IM4M`UL-HAREMEYN::

::IM4M`UL-HAREMEYN:: Tevhid ve Cihad Kullanıcı

Tevhid Risaleleri 1-2-3 (Neda Yay.)
  20. Ebu SILA

Ebu SILA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

aleykum selam bu kitapların hepsi okunmayacak derecede batıl bilgiler içeren kitaplardır.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş