1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Istek Ve Sorunlarınız ??

Konu, 'Siteyle İlgili Soru ve Önerileriniz' kısmında IsLaM4eVeR tarafından paylaşıldı.

1. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

2. Cundullah el-Kürdî

Cundullah el-Kürdî BAWERMEND Kullanıcı

internet alemlerinde forumlar gibi bilgi paylasimini hedefleyen platformlarda ortaliga sacma sapan bir laf atip rahatsizlik veren insanlar icin kullanilan bir terim.

Troller, forum gibi bulundukları sanal ortamlarda can sıkıcı, kızdıran, düzgün bir ortamı bozan, tepki toplayan veya tüm grubu hedef alan, aşağılayıcı ve küçük düşürücü bir mesajı iyiniyetle sorulmuş olan bir soruya cevap mahiyetinde yazarlar.
  3. Ömer Faruk

Ömer Faruk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Mesaji yazan elyasa da o nasil bir sikayettir oyle arkadas

Tebessum ettirdin mubarek :D

İlk defa forumda bu yesil gulumseme sana nasip oldu akhi
    ALLAH affetsin beni :)
  4. Alketa

Alketa Beni siz delirttiniz. Moderatör Kullanıcı

Forum tarihinde bir ilk hakikatten.))
  5. Alketa

Alketa Beni siz delirttiniz. Moderatör Kullanıcı

Cok guzel aciklama .))
  6. nicksiznickli

nicksiznickli Üyeliği İptal Edildi Banned

feederdir o troll olsa duramazsın :D
  7. Ebu Enes EL Dadaşi

Ebu Enes EL Dadaşi Allah'ım Kalplerimizi Cihadda Sabit Kıl Amin. Kullanıcı

Troll: Çok zeki olduğunu düşünüp karşısındaki insanlarla dalga geçtiğini sanıp onları kandırarak komik duruma düşürmeye çalışan ama hep kendi aptal ve gülünecek duruma düşen varlıklardır .. benim bakış açım bu öyle insanlara boş işlerle uğraşan boş insanlar.
  8. IsLaM4eVeR

IsLaM4eVeR لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah Site Admin

ahi trollu ne anlamda kullandigini biliyorum ancak buraya her gelen kisiyi bu sekilde banlayamayiz, eger forumda yetkin bilgili yoksa konuya cevap yazip o konuyu gündem etmez konuyu üstlerine ya da adminlere havale eder ki onun da yeri burasi degildir. Konu report edip gönderirsiniz. Burasi teknik sorunlarla alakali bölüm, mesaj reportu direk konu icinde rapor edilip gerekli aciklama yapilarak rapor edilir. Ancak her rapor isleme alinacak diye bir kaide de yoktur. Siz sadece dogru bildiginizi yaparsiniz bunu degerlendirmek ise moderatörlere düser. Ondan ilgi cekmek icin o soruyu sormustum.
  9. Ömer Faruk

farkındayım akhı
    sıkayetı o sekılde dıle getıren kardes anlamısdır sanırım mesajı
  10. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Konu limiti 4.000

çok iyi olmuş

ayrıca geçen ki isteğim hala geçerli,ona da bi el atsan diyorum

Yönetim uyuma,üyelere sahip çık
  11. eslem berire

eslem berire Üyeliği İptal Edildi Banned

Esselamualeykum
    Allah rızası icin gulucuk ifade eden o gulen yuzleri göndermeyin.
    Cigerim yanıyor gulecek bir durum yok,
    Kardeslerimze dua edin .
  12. Muhammed Taha

Muhammed Taha Twitter: @MTahaAktas Haber Yöneticisi

Seneye görüşürüz esprisi yapanların cezası local ban olsun :harika::)
  13. Abdulkahhar

Abdulkahhar ملة ابراهيم Forum Yöneticisi

Yönetici abiler ablalar mobilden girenler için şu yazıyı kısaltsaniz güzel olmaz mı ?
    Screenshot_2017-01-05-17-27-58.png
  14. Ummu Aişe

Ummu Aişe حسبي الله ونعم الوكيل Yetkili Kişi Site Admin

Araya bir boşluk koyarsanız inşallah çıkmaz ahi. Şu şekilde olur:

: )
  15. Ömer Faruk

Selamun aleykum ve rahmetullah

Forumda farklı konu baslıklarına yazan Bayan kardeslerımızı gorunce aklıma soyle bırsey geldı.

Sımdı sıteye uye olan bacılarımız herkezın bılhassa erkek kardeslerımızın de gorecegı sekılde sorunlarını ve ısteklerını dıle getırmekteler.
    Bunun ıcın ıslam tr uhtılerın bolumu sıteye kayıt olurken bayan kısmını sectıklerınde kardeslerımızın karsına onerı olarak bu bolum cıksa ıstısarelerını bu bolum uzerınden kendı ıclerınde dıle getırseler bu o kardeslerımız ıcın guzel bır kolaylık olmazmı.

Yada bu tarz bır onerı

Uhtılerın bolumune bız erkek kardesler olarak ne bakıyoruz nede merak edıp konusmalarını ızlıyoruz.
    Yanı bu onlar acısından bır kolaylık olarak dusunulebılır kanısındayım..

Fi emanillah.
  16. Ummu Aişe

Aleykum selam ve rahmetullah kardeşim,

https://www.islam-tr.net/konu/islam-tr-uhtilerinin-anlik-hissiyatlari.47694/

Bu konuyu öneri olarak sunmaktan mı bahsediyorsunuz? Eğer öyleyse bir süre sonra zaten kendileri keşfediyorlar.

Bu konunun varlığına rağmen başka konuya yazmak da isteyebilirler, "kendi arzularıdır, normaldir" diyerek bir şey demiyoruz.

**

Yalnız bu vesileyle, ben de siz ahilere bir öneri vermiş olayım :

Serbest Kürsü'de "İslam-tr Akhilerinin Anlık Hissiyatları" başlıklı bir konu açarsanız (veya erkeklere has olduğu belli olan tamamen farklı bir başlık da olabilir. Hatta farklı olması karışıklığı/yanlışlıkla tıklamaları engellemek açısından çok daha iyi olur) biz de o konuya yazmayız. Zaten o konu açıldıktan sonra çoğu akhinin o konuyu tercih edeceğini düşünmekteyim. E biz o konuya yazamayacağımıza göre, siz de bizim konuya yazamayacağınıza göre istediğiniz ayrım doğal olarak oluşacaktır )

Tabi yazmak için yine de diğer konular tercih edilebilir, sorun değil; herkesin farklı görüşleri olabilir. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden bir siteyiz, farklı insanlar ve farklı görüşler olması çok doğal.
  17. Ömer Faruk

Bunun icin yonetici akhilerden adim bekliyorum acikcasi :)
  18. Ömer Faruk

Kimse kizmassa islam tr akhileri diye actim ben sozun uzere :)
  19. Ummu Aişe

Hayırlı olsun ahi, yönetici ahiler de konudaki asayişi sağlarlar inşallah )
  20. Hatve

Hatve Varsın sevinçlerde başka bahara kalsın.. Kullanıcı

Soru sorma, konu açma, yorum yapma özelliklerine kısıtlama getirilse isabetli olur. Abdulmuizz Fida hocayada, Üyeler arası soru sorma bölümünede gereksiz sorular soruluyor. Örneğin; Cennet kaç metrekare? Evren canlı mı? Maymunlar insan mı? gibi sorular sorulmakta hem hocanın vakti israf oluyor hemde üyeler arası tartışma çıkıyor. Soru soran kardeşin niyetini bilmedikleri için kardeşlerde trol müsün? robot musun? gibi cevaplar veriyorlar eğer kardeş gerçekten samimi ise ne yazık ki samimi bir kardeşi daha ilk sorusunda kaybediyoruz.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş