1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat
  3. Duyuruyu Kapat

Haber Işid'den Şam'da Eşi Görülmemiş Infaz

Konu, 'Suriye Haberleri' kısmında eL_Muhacir tarafından paylaşıldı.

1. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

*Haberdeki görseller rahatsız edici içerik barındırıyor olabilir

IŞİD, başkent Şam'ın güneyinde bir rejim askerini eşi görülmemiş bir şekilde infaz etti.

Örgüte bağlı propaganda kanallarınca bu sabah servis edilen görüntülerde, başkent Şam'ın güneyindeki Yermuk Mülteci Kampı bölgesinde yaşanan çatışmalarda canlı olarak yakalanmış bir rejim askerinin infaz anları paylaşıldı.

IŞİD tarafından yakalanan Rusya ve İran destekli rejim koalisyonuna bağlı asker, miğferinin içine yerleştirilen bir düzenekle yüksek bir noktadan baş üstü aşağı bırakılıyor.

Yere çarpmasıyla birlikte askerin miğferinin içindeki el yapımı patlayıcı düzeneği infilak ediyor.

Örgüt tarafından yayınlanan görüntüler:

Kaynak: Mepa News
  2. Muvahhid Faruk

Muvahhid Faruk * لا أمثل إلا نفسي * Kullanıcı

Bu haber yeni değil eski. Ama sizin için yeni olabilir. :cool:
  3. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mücahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

okunmamış gazete yenidir :)
  4. Ka'b bin malik

Ka'b bin malik Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ölen kişi rejimin köpeğiyse sıkıntı yok:harika::yale
  5. Ka'b bin malik

Ka'b bin malik Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Acaba bunları nasıl tasarlıyolar, anlık akla gelecek bişey değil vallahi ben yüzyıl düşünsem aklıma gelmeyecek türde infazlar yapıyor adamlar birde hollywood tarzı çekimler falan. Geçende baktım da içlerinden biri onlara ihanet etmiş adamlar infazdan önce ihanetin canlandırmasını çekmişler gerçekten film gibiler.
  6. Pangea

Pangea Islam-TR Üyesi Kullanıcı

İşid hala devam ediyor mu ya bittiler diye algı mı yaratılmak istenmiş? Resimdeki asker kıyafeti giymiş kişi zaten ölmüşe benziyor yoksa gozünü açtırırlardı diye düşünüyorum. Allah ıslah etsin hepsini.
  7. f471h

f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bir atasözü vardı! Dinsizin hakkından imansız gelir.
  8. Muvahhid Faruk

Muvahhid Faruk * لا أمثل إلا نفسي * Kullanıcı

f471h rumuzlu üye!
    Ne demek istiyorsun şimdi "atanın sözüyle"?
  9. f471h

f471h Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kafirin hakkından, harici geldi.
  10. عبد الرحمن

عبد الرحمن Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Böyle düşünmek yanlış kardeşim. Öldürmenin de bir ahkamı ve âdabı vardır.

Ayrıca bu tür şeyler mefsedetten başka bir şey getirmez. Tabi bunlar kaçıp kurtuldukları için geriye kalan aşağı, fasık insanların ahvali de önemsiz. Beyat edip hicret etmeyenlerin durumunu ise hiç zikretmeye gerek yok...
  11. Şamil Basayew

Şamil Basayew Sabret nefsim Allah bizimle beraberdir.. Kullanıcı

Bunlar çok komik oluyorlardı bazen fotoğrafa bakıp mantık arıyorum sonra gülme tutuyor beni bir kerede bir adamın kafasına bazuka atmışlardı her kim üretiyorsa bu fikirleri bravo valla
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş