1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Gaziantep'li Arkadaşlarla Çay Içiyoruz

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında Devlet-i 'Aliyye tarafından paylaşıldı.

1. Devlet-i 'Aliyye

Devlet-i 'Aliyye Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Gaziantep'li arkadaşlar beraber bir şeyler yapalım inşeallah.

Not: Çaylar benden
  2. Abdussamed Seyhani

Abdussamed Seyhani Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Ben Gaziantepli değilim ama böyle bir şeyi düşünmeniz çok güzel. Buluşmak kaynaşmak her zaman iyidir. Tanışmalı Sohbet etmeliyiz. Dostlukları sadece İnternet üzerinden kuru kuruya sürdürmemeliyiz.
  3. Devlet-i 'Aliyye

Arkadaşlar çekiniyor olmalılar ki yazmıyorlar. Burada cemaatler var. Her cemaatte kendi efendisinin izinde : ) . Keşke buluşup/kaynaşabilsek dediğin gibi. Ben ilk adımı attım İnşeallah arkadaşlar devamını getirise güzel bir ortam oluşturabiliriz. Mesajın için teşekkür ederim. İnşeallah sende bulunduğun ilde bu gibi cemaat çalışmaları yaparsın. Selamun Aleykum.
  4. Çeçenyam

Çeçenyam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Akdeniz bölgesi olarak bir buluşmamı bu bende g.antepe yakınım bende gelirim inşeAllah
  5. Devlet-i 'Aliyye

Yok sadece gaziantepte Müslümanlarolarak bir araya gelelim. Sohbet ortamı oluşturalım istedim. Onun için açtım bu konuyuda. Mesajıniçin sağol sevindirdin. Selamun Aleykum.
  6. Süleyman Incek

Süleyman Incek Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Kardeş sen hangi cemaatensin?
  7. Devlet-i 'Aliyye

Ehl-i Sünnet ve'l-Cemaat'tenim kardeş. Herhangi bir cemaate bağlılığım yok bunun dışında. Ama elimden geldiğince hepsiye irtibat kurmaya çalışıyorum. Nerede bir hayır varsa oraya koşmaya çalışıyoruz İnşeallah.
  8. Ahmed Musa

Ahmed Musa Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bir çay da Adana da içelim inşaallah
  9. ﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼

﷼ ៛ ɦµẕєγƒє ៛﷼ Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tanisalim gardasim antepteyim bende neresindsain
  10. Orhan_YAMAN

Orhan_YAMAN Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Tanisalim biznillah bende gaziantepteyim bi aksam veya pazar gunu nasil uygun olursa
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş