Ah Feyzullah ah...

Kendini iyice yedin bitirdin. Sana demistim derin sularda yüzme o sularda boğulursun diye.

Allah kork be adam, her cümlende ayri bir facia var, sapikligin sonucunda olsa gerek...

Adam açık açık diyor ki ben cüzi iradeyi red ediyorum ama diyor ki ben sizi anlamıyorum ben Allaha inanmayı red etmedim ki nicin beni böyle eleştiriyorsunuz cüzi irade imanın asli meselesi olan Allaha imanla ayni degil ki beni nicin eleştirirsiniz diyor.

Hic bir hocanın kader inancının tanımı sahabenin yaptigi kader inancıyla ayni değilmiş, vah vah yazık bizlere basimizdaki hocalar sahabenin kader anlaysindan da uzak oldu feyzullaha göre.

Iftira ve yalanlarına devam eger samimi ise Buhari vakfından gelen hocaların isimlerini ve ses kayitlarini da yayınlar.

Bu mesele ciktigindan beri feyzullah birisin kendisine kale gibi ön tarafa vay efendim ben su kadar kitap yazdım, su kadar kitap bastırdım, su kadar konferans verdim diyip kendi yaptigi pisliği kapatmaya calismakta.

Yazık ki ne yazık tamamen kibrin göstergesi olan cümleler ayrıca özele inmek gerekiyor kimin hangi kitapları külliyatları hangi ticari kaygılarla bastiridigi da açık.

Kimse suan Türkiyede babasının hayrına kitap bastırmıyor. Görende diyecek ki basılan kitaplar babasının hayrına bedava dagitiliyor.

Bu kitap piyasasını biliyorum ve yine diyorum ki Türkiyede kitap okunmasına yayılmasına en çok engel olan kisiler bu tür tüccar kisilerdir.

Hem isin tüccarligini yaparlar hem de islami yaymış gibi övünürler.

Bu konuda meseleyi kaydırmaya calisirlarsa biz de artık konuşuruz.

Meseleye gelince artık lafı egme bükme yok açık açık video da cüzi iradeyi red ettigini ilan etmiş bir de üstüne ben yüzlerce davet veren kisiyim ben hastamiyim , kim bana nasihat edebilir gibi ukala ukala konuşuyor.

Feyzullah artık cevrende kandirabilecegin o gencleri de yakin zamanda bulamayacaksın, o kaderi bilmiyor diye lanse ettigin hocalar o genclere senin nasıl bir sapik oldugunu sindire sindire anlatırlar da zamanla o gencleri de yanında bulamayacaksın.

Umarım bu sapikligindan tevbe edersin.

Rabbim size hidayet etsin kardeşim.

Vesselam.