1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Haber Erdoğan: Bölge Politikalarımızı Abd Ile Yürütmek Istiyoruz

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında Cundullah el-Kürdî tarafından paylaşıldı.

 1. Cundullah el-Kürdî

  Cundullah el-Kürdî İyi Bilinen Üye Üye

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bölge politikalarını ABD ile yürütmek istediğini söylerken "Bu tek taraflı olmaz" dedi ve PYD'ye verilen silah desteğine tepki gösterdi. Erdoğan ayrıca, 'Menbiç'te verilen sözlerin tutulması durumunda' 1 haftaya kadar Suriye'de yeni bir operasyon başlatılabileceğini söyledi.

  AK Parti Elazığ İl Kongresi'nde konuşan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

  • (Fethullah Gülen hakkında) Amerika da seni bir yere kadar taşır FETO, bunu bilesin. Ondan sonra da Amerika da seni kapıya koyacak, o zaman kaçacak delik arayacaksın. Biz de seni kovalayacağız.
  • Fırat Kalkanı harekatı ile terör koridorunu bıçakla keser gibi kesip attık. İdlib operasyonu ile bu koridorun batı kanadını çökertiyoruz. Afrin'de teröristler teslim olmazsa orayı başlarını yıkacağız. Münbiç'te bize verilen sözler yerine getirilmezse kendi göbeğimizi keseceğiz. Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler.
   • Bölge politikalarımızı ABD ile yürütmek istiyoruz. Bu tek taraflı olmaz. Yılanla yatağa giren neticelerine katlanır. ABD, yılan çukuruna atmakta bu kadar ısrarcıysa… Biz kendi başımızın çaresine bakarız.
  'BÖYLE MÜTTEFİKLİK OLMAZ'


  • Buradan Suriye'deki terör örgütlerini destekleyen müttefiklerimizi kendilerini test etmeye davet ediyorum. Suriye'de terör örgütüne ABD'nin göndermiş olduğu silah sayısı 4 bin 900 TIR. Bunları biz biliyoruz. Böyle müttefiklik olmaz. 2 bin uçak dolusu silahı da derme çatma hava alanlarına inerek örgüte teslim ettiğini biliyoruz. Verdikleri silahların bir kısmı kara borsada satılmaya başladı. Bir kısmı da bize karşı kullanılıyor

  Sputnik

 2. cuheyman el-uteybi

  cuheyman el-uteybi İyi Bilinen Üye Üye

  Yarın bi telefon sonra hoop "kardeşim Trump"..
 3. Kozsoy

  Kozsoy İyi Bilinen Üye Üye

  sitede mesaj gönder buttonunu kaybettim yahu ! abd balistik saldırı alarmı verdi ben butonu buluncya dek alarm asılsız çıktı !
 4. Coolumsu

  Coolumsu Aktif Üye Üye

  Yine dönmüşler sanırım..
 5. Talebe taha

  Talebe taha Yeni Üye Üye

  yazık çok yazık... bazı kendini islama nispet eden ve cihat ettiğini sanan insanlar işte bu tağutları dost edindiler, kimileride bizzat bu kafirlerin ordularıyla bir olup müslümanların aleyhine tuzaklar kurdular. fakat bilmedikleri birşey var ki;

  "Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır." -Ali İmran-
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş