1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Dua İsteyenler Buraya

Konu, 'Duaya Davet' kısmında !SLaMYLiFe tarafından paylaşıldı.

1. Muvahide.ozlem

Muvahide.ozlem حَسْبُنَا اللهُ وَنِعْمَ الْوَكِيلُ Kullanıcı

Keşke deme InşaALLAH.
  2. imam şahid

imam şahid Allah birdir bilinsin kalplerden şirk silinsin Kullanıcı

haklı keşke ve vara sözleri yanlış
  3. Firak

Firak İyi Bilinen Üye Kullanıcı

Yoğun bakımda olan küçük bir akrabam var çok dua edin lütfen.
    Durumu pek iyi değil.
  4. Ebu SILA

Ebu SILA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamun aleykum. kardeşlerim yaklaşık on gündür bel fıtığından dolayı bacağımda ki ağrılarım çok şiddetlendi.
    rabbim tüm hasta kardeşlerime acil şifa versin. samimi dualarınızı taleb ediyorum.
  5. Ummu Aişe

Ummu Aişe حسبي الله ونعم الوكيل Site Emektarı Kullanıcı

Aleykum selam ve rahmetullah ahi, Rabbim hiç bir iz bırakmayan şifa nasip etsin.
  6. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Aleykumselam abi Rabbim hastalık bırakmayan bir şifa versin amin
    Yakınlarda isen hasta ziyareti ecrinden mahrum etme bizi
  7. Marwa

Marwa Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Birini çok özlüyorum. Günüm gecem o. Anılarımız, iyi ve kötü geçen günlerimiz… Herşey o…

Sanki o benim evim ve ben sürgündeyim…

Onsuzluğa ve yaşadıklarıma belki de hayal kurup yaşayamadıklarıma o kadar çok üzüldüm ki sonunda ataklar geçirmeye başladım.

Şuan ilaç kullanıyorum. Doktorum ve duasını istediğim derdimi anlattığım din görevlisi ve herkes onunla bir daha konuşma dedi. Kanatma yaranı tekrar tekrar…

İlaçlar sayesinde kendimi tutabiliyorum. Onu aramadım bir aydır. Numaramı değiştirdim herşeyimi sildim o da beni asla bulamaz artık.

Ama rüyalarımdan onu silemiyorum. Düşüncelerimden, kalbimden…

Meğer herşeyimi ele geçirmiş halbuki en başından kendime söz vermiştim kontrolümü kaybetmeyeceğim diye…

Benim de duaya ihtiyacım var. Çok acı çekiyorum. içimde beni tüketen dayanılmaz bir acı var.

Lütfen bana da dua edin…
  8. Ebu SILA

Ebu SILA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

kardeşim kayseri ilinin incesu ilçesindeyim. rabbim razı olsun.
  9. keşmiri

keşmiri Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Vesveseden kurtulmak,eskisi gibi ibadetlerimi yerime getirmek için de Allah rızası için dua edin bana
  10. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Abi uzaksın ya,dualarimdasin
  11. KavaFiL

KavaFiL Bir kişiyi kurtarmak için çapalayınız.. Kullanıcı

karşımızdakini nasıl istiyor isek bizde edepli ahlaklı olalım akidemizi oturtup ALLAH'ın ipine sarılalım. İmanın şartlarını mutlak şekilde yerine getirelim. Tevhidi hakkıyla öğrenelim. Sonra rahmana hayrlı bir dua edelim ya rabb bize hayrlı iş aş eş nasip et diye :)
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş