1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. Duyuruyu Kapat

Cinlerle Evlilik

Konu, 'Kuran ve Sünnete Göre Rukye' kısmında Ebu Muhammed Eymen tarafından paylaşıldı.

 1. Ebu Muhammed Eymen

  Ebu Muhammed Eymen İyi Bilinen Üye Forum Yöneticisi Üye

  CİNLERLE EVLİLİK:

  genelde bayanlarda rastlanılan bir konudur erkeklerde daha nadir görünür ama erkeklerde görünen evlilik
  daha tehlikelidir. Cin kadına aşık olduysa onunla rüyada evlenir gelinlik giydirir.

  İlk başlarda bu olayı rüyadan ibaret sanan insan değişik belirtilere maruz kalır. Rüyada cinsel ilişki daha güzel görünme gerçek hayatta her istediğinin olması normal hayatta ilişkilerinin düzgün gitmemesi ve en saçma şeylerden tartışma yaşaması . cine maruz kalmış bayan evli ise eşi ile sürekli olur olmaz şeylerden tartışır kavga cıkar. Sürekli cin evli olduğu bayana iyi davranır istediklerini yapar onu korur ama zıtlaşırlarsa cin zarar verebilir.Bayanla ilişkiye girmek istediği zaman bayan sırt üstü veya sağ tarafına yatıyorsa onu uyutmamaya çalışır, ve rahatsız eder.Yanında Allah kelimesi ettirmez söyletmemeye çalışır ezan okunuyorsa cin sessiz kalır dini hiç bir konu açtırmaz ve o bayana söyletmez bu durumda ilk şunu söylerseniz rahatlarsınız sana sığınırım diyebiliyorsunuz o an biraz rahatlarsınız sonra nas ve ayetel kürsü okuyun. cine maruz kalmış bayan uzun süredir cinle evliyse bazı doğa üstü yeteneklere sahip olacaktır büyülü insanları bilme kayıp şeyleri bulma gizli sırları söyleme gibi ama cin artık ilerledikçe hayal boyutundan cıkar ve bayana gerçekçi görünmeye başlar artık onla konuşur ve gözükür .bayanı cinden kurtarmak isteyeceklere saldırmak teşebüsünde bulunacaktır .tabi yenebileceği kişilere .cine maruz kalmış bayanın cinden cocuğuda olabilir rüyalarında sürekli cocuk gezdiriyor ve aynı yaşlardaki cocukları görüyorsa bunun belirtisidir.eğer cin öfkelendiyse bir duruma kadının bedenini ele geçirmek isteyecektir .veya kadın bir erkekle konuşuyorsa cin o erkeği zayıf bulduysa onun bedenini kullanarak kadınla gerçek bir ilişkiye girebilir.evli olan cini kadından ayırmak istenirse cin bütün gücüyle karşı koyar onunla mücadele için güçlü olmak lazımdır.Cinli olan bayanın gerçekte gözlerine baktığınızda siyahımsı parlak bir karanlık renk görülür.Bazen cin kadını kullanarak onun özel olduğunu hissettirir kadın cinle evli olduğunu bilse bile
  ayrılmak istemez.

  ERKEKLERLE EVLİ OLAN BAYAN CİNLER: erkeklerle evli olan bayan cinler daha saldırgan ve kızgın olur baş etmesi çok zordur belirtileri bayanlarla aynı olsa bile onu uzaklaştırmak isteyene bütün gücüyle acımasızca saldırabilir.Dişi cinler erkeklere göre daha asabi olurlar.aşık olduğu kişiyi almak isterse biri cinin bu kişiye gücü yetmezse aşık olduğu kişiye büyük zarar verme tehdidinde bulunur örnek verirsek vücudunun bir organını kaya gibi sertleştirip evli olan kişiye bağırtacak kadar. (Tevhid Rukye İstanbul )

  (Alıntı)
 2. raaem

  raaem Aktif Üye Üye

  Rukye için kimleri tavsiye edersiniz, huylandım, bir kere okutayım kendimi bari. Olsun olmasın dimi.

  Ve bir metafizikçiye gitmemizde sakınca varmıdır ? Tevhid rukyecilerle metafizikçiler arasında tedavideki/uygulamadaki fark nedir acaba
  Bir soru daha var rukye yazılıp üzerinde taşınırmış, bunun sakıncası varmı
 3. Muwahhide Tevhid

  Muwahhide Tevhid İyi Bilinen Üye Üye

  SubhanAllah..
  Ahi dediğiniz durumlardan bazılarını fark ettik diyelim ve rukye de bir şey çıkmadı. Böyle bir durum olabilir mi yani rukye de ortaya çıkmama gibi fakat musallatın olması..
 4. eL_Muhacir

  eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

  cinlerde bile kıskançlık var :)

  RABBİM,muhafaza eylesin bu durumdan amin
 5. Abou Ibrahim

  Abou Ibrahim العلم قبل القول والعمل Üye

  Eger asik cine karsi rukye dinleyip hic bir etki gormediyseniz bu genel itibariyle cinin olmadigi anlamina gelir. Bazen (cok az olsada) rukye esnasinda cin bazen cok az tepki verir nerdeyse fark goremezsiniz ama eger supheniz varsa en az ASIK CINE KARSI (her hastaliga ozel rukyeler vardir siz asik cinden suphe ediyorsaniz buna ozel rukye dinleyin) en az gunde 1 saat rukye dinlemeniz gerekir. Rukye dinlerken baska bisey ile mesgul olmayin uzanin kulaklik takin gozlerinizi kapatin ve sadece dinleyin. Tepki olursa rukyeciden tedavi ile alakali bilgi alip vakit kaybetmeden tedaviye baslayin.
 6. Muwahhide Tevhid

  Muwahhide Tevhid İyi Bilinen Üye Üye

  Barakallahu fik..
 7. Abou Ibrahim

  Abou Ibrahim العلم قبل القول والعمل Üye

  Wa fiki barakAllah
 8. mefhum

  mefhum İyi Bilinen Üye Üye

  Cinlendiğini söyleyen bir çok kişi gördüm yada cinlerle uğraştığını beyan eden insanlarla.. Benim gördüğüm insanlardan mı benim mi saflığım mı bilmiyorum fakat en ufak bir delile rastlamış değilim. Ufakta olsa olağan üstü bir şey görmüş değilim.
  İşin aslına bakarsanız duvarın arkasındaki bir nesneyi söyleyebilen birisinin daha dünya üzerinde tespit edildiğine rastlamadım.
  Bu hususu biraz açıklarmısınız. Bu kadar insanların arasında olan bu cinlerin bu tutumlarına rağmen nasıl bilimsel olarak kanıtlanmış en ufak bir doğa üstü belirti yok?
 9. raaem

  raaem Aktif Üye Üye

  Cinlerle olan kısımları bilmiyorum lakin iblislerin doğa üstü öğretileri olduğunu, bunlarında kanıtlı olduğunu biliyoruz.
  Kurban ver bilgi öğren.
 10. Abou Ibrahim

  Abou Ibrahim العلم قبل القول والعمل Üye

  Cinlerin var oldugu ve musallat olabilecegine dair Allahin kelami yetmezmi ?

  Cin musallati veya nazar hased olan hastalarda tibbin care bulamadigini goruyoruz ama ne zaman hasta ser'i rukye tedavisine basliyorsa yavas yavas iyilestigini fark edebiliyoruz.
 11. Ebu Selman et-Turkî

  Ebu Selman et-Turkî İyi Bilinen Üye Üye

  Ben musallat yaşadım ve varlıklarına gözlerimle şahit oldum. Musallat yaşamış veya onlarla bir şekilde temasa geçmiş arkadaşlarım da var. Cidden şu ana kadar hiç mi bir şey yaşamadın?
 12. mefhum

  mefhum İyi Bilinen Üye Üye

  Mübarek sen iyimisin.. Kafir falan mı sandın beni.. Cinleri inkar eden kim. Günümüz cinlerinin bu kadar insan hayatına müdahale ettiğini duyup kimi cinler ile uğraşan insanlarla görüştüğümüz oldu vakti ile.. Lakin şimdiye kadar gözlemleyebileceğim hiç bir olaya şahit olmadım. Heleki belki burada bazı kardeşlerin tanıyacağı bir iki kişi ile konuşunca da pek ikna olmadım. Mesela bir defasında bir kardeş gitmek istemişti bende ayaktaş oldum. Adam arada benide muayene etmek istedi, bir iki girişimine tepki göstermeyince kulağıma üfledi bende huylanınca tamam sende cin var deyince ne diyeceğimi şaşırdım.
  Çok sevdiğim bi kardeş abisinde fındık büyüklüğünde bir cin olduğunu vücudunda gezdiğini kendisininde bunu gördüğünü söyledi ki ben bu çocuğun yalan söylediğine şahit olmadım. Hatta o kadar inandım ki doktor arkadaşlara sordum.. Ömürlerini hastalıklarla geçiren bu doktorlardan kimse ne kendi görmüş ne de gören bi arkadaşlarından böyle bir şeyler duymuş..
  Bu verdiğim misallerde olduğu gibiydi genelde bu cinlerle alakalı tecrubem. Bu haseple cinlerin insanlar ile iletişiminin zannedildiğinden çok daha az olduğu gibi bir kanaat var üzerimde. Tabi bu hususta ne bir araştırma yapmışlığım vardır, nede araştırma yapmak için bildiğim bir yol..
 13. mefhum

  mefhum İyi Bilinen Üye Üye

  burban ver bilgi öğren ne anlama geliyor ?
 14. raaem

  raaem Aktif Üye Üye


  yani iblisten bilgi almanın formülü kurban vermek, veyahut büyük bir günah işlemek örn. Tersine secde etmek.bu anlamda formül olarak yazdım...
  Malesef ki şeytani ilimler çok büyük kaynak bugün siyonistlerin tüm islam aleminin kanını içmesinde, büyük yardımcı.
 15. mefhum

  mefhum İyi Bilinen Üye Üye

  Allah muhafaza etsin.
  Birde cinler için yapılan dualar var. Ayetlerle de sabit kimisi.. Cinlerde insanlar gibi ise, biz kötü insanlar geldiğinde elbette dua ederiz ama dua edince gidecekleri manasına gelmez. Cinlere bu sözleri söyleyince Allah'a inandıkları için bir şeyleri hatırlayıptamı kaçıyorlar yoksa bir güç mü onları uzaklaştırıyor.. Yoksa bir insanın şerrinden korunmak için dua ettiğimiz gibi cinlerin şerrinden korunmak içinde dua etmemiz aynımıdır.. Bana en son söylediğim daha makul geliyor ama insanların arasında öyle bir inanış var ki.. Sanki düğmeye basar gibi cin kaçıp gidiyor. Ayetel kürsi ile alakalı bir hadis hatırlıyorum. Dediğim gibi tecrübesi veya ilmi olan biri olmadığım için aklıma takılan hususları zikretme ihtiyacı hissettim.
 16. raaem

  raaem Aktif Üye Üye


  bildiğim kadarı kafir cinler acı çekiyorlar ve yanıyorlarmış duyunca duaları, müslüman olan cinlerde rahatsız olurmuş ama gitmemekte direnirmiş onlarıda Allah korkusuyla korkutarak cıkmalarına ikna edilirmiş. Allahın azabıyla imanıyla vs. korkutularak.
 17. Abou Ibrahim

  Abou Ibrahim العلم قبل القول والعمل Üye

  Cinleri inkar ettigini soylemedim kardesim lakin bir onceki yorumunda cinlerin musallat olabilecegine dair suphe icinde oldugunu sandim hakkini helal et inşaAllah
 18. mefhum

  mefhum İyi Bilinen Üye Üye

  Rabbim seni cennetine koysun..
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş