1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Duyuruyu Kapat

Bursa'daki Ilim Meclisleri

Konu, 'Tanışma Köşesi' kısmında HCT tarafından paylaşıldı.

1. HCT

HCT İyi Bilinen Üye Süper Moderatör Kullanıcı

Esselamu Aleykum.
    Bir kardeş önce Konya, başka bir kardeşte Adıyamanda gidilebilecek ilim meclisleri var mı diye sormuş. Hoşuma gitti açıkçası, daha önce de yanlış hatırlamıyorsam IsLaM4eVeR 'ın buna benzer açmış olduğu genel bir konusu vardı.

Bende Bursa'da bildiğiniz, tavsiye edebileceğiniz ilim meclisleri var mı diye sormak istiyorum kardeşlerime.
  2. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

aleykumselam kardeşim bursa da bilmiyorum lakin yalova da ensar derneği var kendileri ile irtiba geçersen onlar daha iyi bilir inşaALLAH
  3. eL_Muhacir

eL_Muhacir İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur. Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

4. isimsiz_mucahid

isimsiz_mucahid Bu hesap kullanılmamaktadır!!! Kullanıcı

aleykum selam her müslüman bir ilim meclisidir inşallah bursa da oturuyorum çok var seç beğen al yani :) internette isim paylaşmam uygun olmaz irtibata geçersek detaylı konuşuruz inşallah :)
  5. isimsiz_mucahid

2 sene önceki konu :) adam kendine cemaat kurmuştur herhalde :)
  6. eL_Muhacir

Özel den bi kardes sordu var mi diye bende guncelleyeyim dedim
  7. Şeriatu'l İslam

Şeriatu'l İslam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Selamün aleyküm. Bursa-Balıkesir civarında kimse var mı
  8. isimsiz_mucahid

Ben bursada oturuyorum kardesim...
  9. Şeriatu'l İslam

Şeriatu'l İslam Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Bursada ifrat ve tefritten uzak ne murcie akidesine sahip ne de o kâfir bu kâfir deyip yerinde oturan psikolojisi bozuk, ömrü boyunca tekfir etmekten davet etmeye vakit bulamayan Haricilerden uzak bir dernek var mı?
  10. isimsiz_mucahid

Kardeşim tekfir etmek var birde tekfiri diline dolandırıp gündemi hep tekfir yapmak var bu ikisini ayırd etmek lazım. tekfiri diline dolandırmayan insanlarla beraberim elhamdulillah, meclisimiz herkeze açık biiznillah...
  11. طالب بن عايد

طالب بن عايد إياك نعبد وإياك نستعين Kullanıcı

Esselamu aleykum urfa akçakale'de kimse var mı?
  12. huzuriman

huzuriman Islam-TR Üyesi Kullanıcı

Teşekkürler arkadaşlar. Bursa'lı kardeşlerimiz için güzel olmuş.
  13. KAAN_BURSA

KAAN_BURSA Islam-TR Üyesi Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM BENDE BURSADAYIM DİLERSEN GÖRÜŞE BİLİRİZ.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş