1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Haber Ankara’da Suriyelilere Linç Planı/ Foto

Konu, 'Türkiye Haberleri' kısmında uKaB tarafından paylaşıldı.

 1. uKaB

  uKaB Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  Sosyal medyada, Ankara’da Suriyeli sığınmacıların yoğun olarak yaşadığı Önder Mahallesi’ne dönük tehdit mesajları yayınlandı. Hedef 40 bin sığınmacının bulunduğu Önder Mahallesi.

  [​IMG]

  Ankara’da bir grup, Suriyelilerin de kullandığı bir parka saldırı çağrısı yaptı. Suriyelilere dönük tehditler linç çağrısı boyutuna ulaştı. Sosyal medyada bir grup, Önder Mahallesi’nde yaşayan sığınmacıları linç etme çağrısı yapıyor. Saldırgan grubun buluşma noktası ise Alemdağ Parkı, İremce Düğün Salonu olarak gösteriliyor.

  [​IMG]

  Sosyal medyada, Ankara’da Suriyeli sığınmacıların yoğun olarak yaşadığı Önder Mahallesi’ne dönük tehdit mesajları yayınlandı. ‘Suriyelilerden intikam alma vakti’ ifadelerinin yer aldığı mesajda buluşma yeri verilerek Önder Mahallesi’nin yakılması çağrısı yapıldı. Başka bir mesajda ise Suriyeliler tarafından işletilen dükkanlar hedef gösterildi ve isteyenin silah veya kesici alet anlamında kullanılan ‘emanet’i ile gelmesi vurgulandı.

  [​IMG]

  Önder Mahallesi, Ankara Siteler Sanayi Bölgesi’nin yanındaki Altındağ İlçesi’nde yer alıyor, şu an 40 bin civarı Suriyeli, Iraklı, Afganistanlı ve Türkiyelinin birlikte yaşıyor.
 2. eslem berire

  eslem berire Üyeliği İptal Edildi Banned

  Subhanallah..Bızde toplanırız
 3. metin öztürk

  metin öztürk Islam-TR Üyesi Kullanıcı

  dikkatimi çeken haberin olduğu tarih, 15 temmuz.
  kendilerince haklı tarafları vardır, birtane suriyeli kavgaya karışır, şeytan bunu fırsat bilip emrindeki kölelerine verir talimatı,
  şeytana beyat edenlerde biz haklıydık derler
  bunların atalarıda zamanında "Elbette ben size öğüt verenlerdenim." demişti
  umarım 15 temmuz olayı birilerine ders olmuştur
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş